Заказать букет цветов на Новый Год

Модель: Новогодняя композиция №1
Наличие:
Нет в наличии
Цена: 0 грн.

Товары, которые возможно добавить к букету:Нет отзывов
Описание

Якщо потрібно прикрасити офіс чи будь-яке приміщення безпрограшним варіантом з року в рік залишаються новорічні композиції. Яскравий приклад такого прикраси - це новорічна композиція №1. Такого плану композиції впишуться в будь-який інтер'єр. Також це може бути прекрасний подарунок колегам по роботі, дуже стильно і красиво, не займає багато місця на столі і при цьому створює святковий настрій.

Якщо потрібно додати романтики, замовте композицію зі свічками. Адже як приємно Новий Рік зустрічати при свічках. Кожна новорічна композиція унікальна, так як створюється флористом. Такий подарунок не купиш в найближчому магазині, тут потрібна справжня майстерність, яке купується з роками і яким володіють наші флористи.

Серед корпоративних подарунків, новорічні кошика і композиції займають перші місця. Замовити новорічні композиції для колег, це дуже хороший вибір, так як співробітники, отримавши в подарунок таку красу обов'язково заберуть її додому і будуть згадувати про вас тільки хороше

Superflowers оставляет за собой право незначительно видоизменить цветочную композицию, но не менять форму, цветовую гамму и не уменьшать стоимость выбранного товара в случае замены цветов (при их отсутствии на момент доставки)

См. также
Отзывы (0)
Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше имя:Достоинства:
Недостатки:
Комментарий:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код с картинки:


Метки:
Метки: букеты, розы
Укажите город в который Вы собираетесь сделать заказ.
Не нашли нужный город? Уточнить возможность доставки можно у менеджеров по телефонам: 096-788-68-68, 044-222-79-68