Букет з 11 троянд

Модель: Букет из 11 роз, 60 см
Наявність:
В наявності
Ціна 675 грн.
Немає відгуків
Опис

Склад: 11 червоних троянд, 60 см

Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)

Чи можна розкішний букет 11 червоних троянд вважати універсальним?

Шикарний букет червоних троянд - багатогранний. Його дарують коханим і близьким, знайомим і не знайомим, а так само в якості подяки і вдячності. Букет з 11 троянд ні до чого не зобов'язує. Букет троянд 11 штук замінює рукостискання, слова дякую або прохання. Неймовірний букет троянд 60 см в кожній сатурації виглядає ненав'язливо і до речі. Композиція, де квітів 11 троянд (довгих), доречна в будь-якій ситуації.

Сьогодні можна купити троянди в Києві найкращої якості. Замовити в перебігу декількох секунд і чекати, коли доставка привітає - простіше, ніж робити все самостійно. Наш інтернет-магазин квітів подбати, щоб все здійснилося на вищому рівні. Залишається тільки букет червоний троянд купити, організовуючи це прямо на сайті. Скільки коштує букет червоних троянд? Універсальний букет з 11 троянд, ціна його скромна, а посмішки при отриманні чарівні. Бажаєте купити букет 11 троянд, Ви за адресою. Саме ми здатні створити кращий букет червоний троянд ціна якого вигідніше ніж у конкурентів.

Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68