Букет з калл "Фея"

Модель: Фея
Наявність:
В наявності
Ціна 852 грн.


Немає відгуків
Опис

Склад: Калла біла - 7 шт., Рускус, беаграсс, стрічка.

Композиція «Фея» - букет калл, що складається з 7 кольорів, декоративної зелені рускуса і беаграсса. Елегантна витягнута форма, стриманий декор з сріблястою стрічки, білосніжні квіти дихають свіжістю, гармонією, величною красою.

Цей букет білих калл доречно замовити в подарунок чоловікові і жінці по самим урочистих випадках: День народження, ювілей, Підвищення по службі, Особисте досягнення, перемога в змаганнях, Успішний виступ артиста, співака, 8 Березня, Заручини, вінчання, весілля.

Зверніть увагу на доступну вартість композиції.

У кали багато значень. В Україні вона символізує благополуччя, родинне щастя, вічну любов, красу юності, схиляння, безсмертя духу.

Ще недавно такий букет неможливо було купити за невисокою ціною в Києві. Калла завжди була дорогим квіткою. Її єдиний пелюстка нагадує королівську мантію, обгорнутими навколо золотої корони. Тому букет не потребує химерному декорі. Кали величні і прекрасні від природи.

В інтернет-магазині квітів SuperFlowers найдоступніші ціни на свіжі кали. Доставка здійснюється в Київ, по Україні та всьому Світу.

Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68