Букет із синіх ірисів

Модель: Букет из синих ирисов
Наявність:
В наявності
Ціна 515 грн.
Немає відгуків
Опис

Склад: 19 ірисів, стрічка

Стриманий і стильний букет із синіх ірисів - ідеальний презент для цілеспрямованого чоловіка. В інтернет-магазині квітів SuperFlowers завжди можна купити виключно свіжий букет з ірисів по необтяжливою вартості. Букет складається з 19 синіх ірисів. Це число сили, енергії, нестримного прагнення до духовного зростання. Тому ця композиція з синіх ірисів може бути адресована чоловікові будь-якого віку і роду діяльності.

Купити квіти іриси доречно з нагоди: Дня народження, Дня козацтва, Дня захисника України, інших чоловічих свят, Підвищення по службі, особистого досягнення, Перемоги в конкурсі, змаганні.

Ціна букета ірисів завжди доступна. Купити ці квіти в Києві можна в будь-який час року. Букет квітів ірисів означає дружбу, вірність, надійність, цілеспрямованість, силу. Замовити букет із синіх ірисів можна одному, начальству, компаньйонові, чоловікові, батькові, братові, дідусеві.

Доставка букетів з синіх ірисів здійснюється по Києву, Україні та всьому Світу!

Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)

Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68