Мадрид

Модель: Мадрид
Наявність:
В наявності
Ціна 899 грн.


Немає відгуків
Опис

Чудовий букет «Мадрид» відкриває всі межі цього прекрасного назви. Яскравий і незабутній букет з гербер, хризантем і троянд в обрамленні листя аспидистри в стильному оформленні, як столиця Іспанії Мадрид - такий же незабутній і просто дихає свіжістю. Букет з гербер та хризантем і троянд висловить адресату ваші теплі почуття і річкою розіллє тепло в душі. Рожеві гербери немов вкрили своїм надійним крилом ніжні і трепетні головки хризантем.

Замовити букет - значить передати всю важливість сильного плеча, яке завжди буде опорою і підтримкою. Сила краси почуттів і відносин між чоловіком і жінкою вже століттями передається в піснях, віршах і картинах. Неможливо пояснити, що саме створює цю міцний зв'язок між протилежними статями. Але очевидно одне, що флористи інтернет магазину квітів Superflowers обов'язково порадують безкоштовною послугою, яка називається - доставка квітів. Київ дуже красиве місто і ця послуга дуже затребувана і ви завжди можете передати за допомогою букета квітів всю красу відносин і їх глибину. У нас ви можете замовити букет для своєї жінки і дати їй відчути ваше непідробне і щире почуття. Вдячна посмішка і іскра в очах буде найкращою нагородою!

Склад: 5 гербер, 3 гілки хризантеми, 3 троянди, зелень, оформлення.

БЕЗКОШТОВНА доставка квітів по Києву здійснюється кожен день з 10:00 до 20:00, вартість мінімального замовлення 250 грн

Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)
Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68