Про компанію Superflowers

Інтернет-магазин квітів з 2008 року

Доставка квітів тепер можлива майже в будь-якому куточку планети завдяки злагодженій роботі колективу інтернет - магазину квітів Superflowers. Наша команда вже не один рік приносить букети та подарунки до багатьох міст України, а також більш ніж, в 50 країн світу. Тим самим ми допомагаємо вам стирати межі, дарувати радість і промені сонця своїм близьким, знаходячись в цей момент далеко від них.


Швидка доставка букетів - Доставка квітів як ніколи тепер надійна послуга.

Салон Superflowers знаходиться в Києві, ми не віртуальний інтернет-магазин. Ви завжди маєте можливість до нас приїхати і обговорити всі питання які цікавлять клієнтів. Ви можете не сумніватися сплативши своє замовлення. Ви отримуєте гарантії того, що ваші кошти не зникнуть.

Оперативність доставки букетів гарантують наші кур'єри

Для такої послуги, як доставка квітів дуже важливо, щоб букет квітів був доставлений швидко. Це потрібно для того, щоб не запізнитися з поздоровленням на торжество або важливий захід, коли одержувач квітів може бути за вказаною адресою всього кілька годин. Ми маємо в своєму розпорядженні власним автопарком і всі наші автомобілі оснащені кондиціонерами, що дуже актуально в літню пору року.

Всі букети доставляють спеціально навчені кур'єри - вони завжди доброзичливі, охайно одягнені і ми можемо гарантувати, що своїм зовнішнім виглядом вони не зіпсують свято.


Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68