Троянди в коробці "Адель"

Модель: Адель
Наявність:
В наявності
Ціна 1 786 грн.


Немає відгуків
Опис

Справжні почуття володіють багатьма відтінками, і білий - самий багатослівний в квіткової палітрі. Захоплення красою душі і схиляння перед ніжністю коханої вміють розкрити флористи Інтернет-магазину Superflowers. Квіти в коробці, але краще, якщо це буде троянда, стане прекрасним подарунком прихованим узами фіолетовою стрічки. Цей колір - таємний знак творчості, яким наділені неординарні особистості. Якщо Вас захоплює талант таку людину, що не стримуйтеся замовити квіти в коробці з доставкою. Київ досвідчений букетами, але такий подарунок зацікавить навіть досвідченого підкорювача сцени.

Для дівчини такий подарунок стане знаком вірності і піднесених почуттів, для матері - вдячності і подяки. В руках кожної жінки квіти в коробці «Адель» прозвучать елегантним компліментом. Оперативна доставка квітів в м Київ ніколи не дозволить йому запізнитися!

БЕЗКОШТОВНА доставка квітів по Києву здійснюється кожен день з 10:00 до 20:00, вартість мінімального замовлення 250 грн

Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)
Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68