Квіти для коханої дівчини "Серце з троянд"

Модель: Цветы для любимой девушки "Сердце из роз"
Наявність:
В наявності
Ціна 3 500 грн.
Немає відгуків
Опис

Склад: 101 троянда

В день Закоханих або 8 березня, класичну валентинку оригінальніше замінити «живий» квітковою композицією. Наші флористи спеціально з такої нагоди створили букет серце з 101 троянди. Він є синонімом любові і позначає визнання в ній. 101 троянда серцем - символ щирості почуттів. Створене флористичне творіння, 101 троянда у вигляді серця, заслуговує на увагу.

Прекрасного кожен вік підвладний! Композиція 101 троянда серцем підкорить юну дівчину, гламурну леді або досвідчену даму. Саме 101 троянда у вигляді серця - мрія багатьох жінок. Тримати оберемок божевільної краси не тільки здорово, але і відповідально. Найчастіше 101 троянда букет у вигляді серця не тільки квіти - це визнання в любові. Брутальний тактичний хід, коли чоловік без слів, вчинком, каже - «Люблю тебе».

Однак, 101 троянда серцем стане відмінним подарунком для близької людини. Мама, як ніхто, оцінить букет серце з 101 троянди. Подруга так само не залишиться байдужою до подарунка. Головне, що 101 троянда серцем чекає покупців у нас в Києві.

Вибирайте якісні подарунки і нехай 101 троянда букет у вигляді серця стане Вашим «говорить» рупором.

Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)

Рекомендуємо
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:Вкажіть місто в яке Ви збираєтеся зробити замовлення.
Не знайшли потрібне місто? Уточнити можливість доставки можна у менеджерів за телефонами: 096-788-68-68, 044-222-79-68