Договір публічної оферти

ДОГОВІР ОФЕРТИ

Оферта говорить про основні моменти, що стосуються виготовлення квіткових композицій, а також особливостей їх доставки.


Представлена ??документація - офіційну пропозицію, суть якого - укладення договору про виконання композицій з квітів, а також доставка готового «продукту» відповідно до вимог. Під термін «публічна оферта» потрапляють представлені послуги з виготовлення композицій, а також доставка і оплата, а угода з пунктами договору є акцептом оферти.


Підписання договору для визнання документації дійсної необов'язково, оскільки прийняття оферти порівнюється з укладенням узгодження на умовах, наведених нижче.

    
СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Оферта - термін, що позначає пропозицію від певної Компанії фізичній особі. Оферта містить обов'язки і права обох сторін.

Акцепт оферти - угода з пунктами Договору і з боку Замовника, і з боку Продавця. Це повний перелік послуг Компанії з тимчасовими обмеженнями, а також з вимогами щодо якості Роботи, оплати, доставки та інших моментах.

Компанія - в конкретному випадку - "Super Flowers".

Опублікування - адресний рядок в браузері, по якій можна ознайомитися з даною офертою.

Замовник - людина, яка оформила замовлення на Інтернет-сайті. Це фізична особа, які бажають отримати від Компанії квіткову композицію певної «моделі».


Квіткова Композиція - остаточний результат роботи флористів Компанії. Це композиція, що складається з елементів, вказаних Замовником і використаних флористами-професіоналами. Як «робочого сировини» можуть використовуватися не тільки квіти, а й інші рослини, листівки, цукерки, іграшки та ін.


Послуги та Роботи - дії, які виконуються співробітниками компанії з метою виконання Замовлення Покупця.


Договір - угода, що складається з основних моментів оформлення Замовлення і обговорення умов його виконання.

Замовлення - конкретне завдання, складене Замовником і передане на виконання робіт Компанії. Замовлення містить всю інформацію про квіткової композиції, про якість і швидкості роботи. Також в замовленні повинна вказуватися інформація про час доставки і про точне місце. Більш детально ознайомитися з переліком інформації, яка повинна бути вказана в замовленні, можна в пункті 3.1 Пропоновані можливості. Після оформлення заявки їй присвоюється свій номер, він унікальний і повторюватися не може.

Продукція - весь товар, представлений на Інтернет-сайті Компанії: http://www.superflowers.com.ua.

Якщо представлені не всі терміни, то шукати їх тлумачення варто спочатку на Сайті Компанії. В іншому випадку можна звернутися до загальнодоступної інформації про реалізацію квітів.

     
ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Компанія зобов'язана реалізувати Замовлення Покупця, не тільки виконати Роботи, але і надати необхідні Послуги. В обов'язки Замовника входить оплата Роботи та Послуг Компанії. Все це позначено в пункті 6 Пропоновані можливості.

    
ОСНОВНІ НЮАНСИ НАДАННЯ ПОСЛУГ І ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ


Щоб Замовлення вважався справжнім, а Компанія взяла на себе зобов'язання по його виконанню, Продавець повинен отримати наступну інформацію про Замовника:

    
Персональні дані Замовника, що вказують на особистість і дозволяють визначити фізичну особу, від якого надійшли кошти на рахунок Компанії.
    
Точна назва Продукції, яку Замовник бажає купити, або ж код (артикул) Квітковий композиції. Якщо Замовник на сайті не знайшов композиції, яка за кількістю і різновиди складових елементів збігалася б з запропонованими на сайті варіантами, то він може заявити про це Продавцю і разом обговорити альтернативні варіанти.
    
Актуальний адресу доставки Замовлення, дійсний телефон отримувача. Якщо Замовник бажає забрати Квітковий композицію самостійно, то цю інформацію також слід уточнити.
    
Обов'язково повинна бути вказана дата і точний час доставки або самовивозу.
    
ФМ Одержувача.
    
При бажанні можете вказати текст вітальної листівки (допустимий розмір тексту - до 350 символів).
    
Кожен з варіантів оформлення Квітковій композиції, представлений на Сайті - можлива робота. Флористи Компанії також можуть взятися за виконання індивідуального Замовлення. Це означає, що складена композиція може різнитися не тільки видом і кількістю квітів, а й упаковкою, додатковими елементами декору. Зверніть увагу, що в підсумку створена Продукція може відрізнятися від варіантів, представлених в онлайн-магазині або ж в друкованих виданнях. Однак використання в Роботі свіжих квітів - гарантовано.
    
Якщо Одержувач з якоїсь причини не зміг прийняти Замовлення, або ж адреса доставки був зазначений не точно, то Компанія все одно зобов'язується докласти всіх зусиль, щоб Продукція потрапила в руки отримувача. При відмові Одержувача від Квітковій композиції Компанія залишає за собою право вважати, що Замовлення було виконано. Однак навіть в такому випадку Продукція зберігається в квітковому салоні ще протягом 24 годин, і при бажанні Замовник може її забрати.
    
Вказівка ??Замовником телефону отримувача дозволяє підвищити

  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ

  • 24/7 ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

  • ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНИ