Новорічна композиція №1

976 грн

На складі

976

Якщо потрібно прикрасити офіс чи будь-яке приміщення безпрограшним варіантом з року в рік залишаються новорічні композиції. Яскравий приклад такого прикраси - це новорічна композиція №1. Такого плану композиції впишуться в будь-який інтер'єр. Також це може бути прекрасний подарунок колегам по роботі, дуже стильно і красиво, не займає багато місця на столі і при цьому створює святковий настрій.

Якщо потрібно додати романтики, замовте композицію зі свічками. Адже як приємно Новий Рік зустрічати при свічках. Кожна новорічна композиція унікальна, так як створюється флористом. Такий подарунок не купиш в найближчому магазині, тут потрібна справжня майстерність, яке купується з роками і яким володіють наші флористи.

Серед корпоративних подарунків, новорічні кошика і композиції займають перші місця. Замовити новорічні композиції для колег, це дуже хороший вибір, так як співробітники, отримавши в подарунок таку красу обов'язково заберуть її додому і будуть згадувати про вас тільки хороше

Superflowers оставляет за собой право незначительно видоизменить цветочную композицию, но не менять форму, цветовую гамму и не уменьшать стоимость выбранного товара в случае замены цветов (при их отсутствии на момент доставки)

Квіти
Размер

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ

  • 24/7 ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

  • ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНИ