Новорічна композиція №2

1 502 грн

На складі

1

Новорічні композиції дарують тільки чарівне настрій і передчуття Нового Року. Ви ще не дарували такий подарунок? Обов'язково замовте новорічні композиції на сайті інтернет-магазину квітів у місті Києві - Superflowers. Наші флористи підготували багато яскравих новорічних композицій. В допомогою такого подарунка можна прикрасити офісне приміщення, якщо купити кілька композицій. Або доповнити фарбами святковий стіл або прикрасити свій будинок.

Так як новорічна композиція включає живі квіти, такі як троянди, тому потрібно дуже дбайливо їх транспортувати. Для таких випадків у нас працює без вихідних і перерви на обід доставка квітів в м Київ. Флорист перед доставкою дбайливо упакує святкову композицію, а кур'єри акуратно доставлять адресату. Якщо Ви думаєте, що це коштує додаткових коштів, ми в повною впевненістю можемо вас порадувати! Доставка квітів в г. Киев в інтернет-магазині Superflowers безкоштовна.

 
Superflowers залишає за собою право незначно видозмінити квіткову композицію, але не змінювати форму, колірну гамму і не зменшувати вартість обраного товару в разі заміни квітів (при їх відсутності на момент доставки)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ

  • 24/7 ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

  • ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНИ